Світлодіодні автолампи LED Baxster D Compact D4R 6000K 90W 9000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
1 999 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 51158
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED Baxster D Compact D4R 6000K 90W 9000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
Світлодіодні компактні високоякісні LED-лампи нового покоління від виробника Baxster. Не вимагають заміни штатної проводки або демонтажу блоків розпалювання. Лампи під'єднуються в штатні роз'єми до штатних блоків розпалювання. За розмірами та роз'ємами повністю повторюють штатну ксенонову лампу та стають на штатне місце без додаткових перехідників і доробок. Для охолодження лампи використовується мідний радіатор, який розміщений прямо біля чипа, а також компактний кулер. У цій серії ламп використовуються потужні сучасні чипи TX-5490 потужністю 45 Вт на одну лампу. Вже за кілька секунд після увімкнення лампа виходить у свій робочий режим і видає 4500 люменів яскравого білого світла на одну лампу. Лампа має чітку світло-теневу межу і розміщена чітко у фокусі, що забезпечує якісне заповнення світлом дорожнього полотна перед авто та запобігає засліпленню водіїв зустрічного транспорту.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп Baxster D Compact:
- Штатна інтеграція в автомобіль (під'єднання ламп до штатних блоків)
- Чудовий фокус і світло-тенева межа
- Компактний розмір ламп
- Підвищена світловидатність
- Чудова концентрація світла
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: вентилятор на основі магнітної левітації + мідний радіатор
- Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера (CAN-BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: Baxster
- Серія ламп: D Compact
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): є
- Цоколь лампи: D4R
- Світлодіод (чип): високотемпературний TX-5490
- Світловий потік: 9000 Лм
- Потужність лампи: 45 Вт на одну лампу (90 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 9-16V
- Охолодження світлодіодних ламп: вентилятор на основі магнітної левітації + мідний радіатор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D4R |
| Виробник | Baxster |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 999 ₴/комплект









