Світлодіодні автолампи LED ALed H27 6000K 24W H27A01 для протитуманних фар (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні лампи ALED H27A01 спеціально призначені для протитуманних фар (ПТФ). Лампи побудовані на базі чипів TNX, які за малої потужності світять потужніше штатних галогенних ламп. Призначені для заміни галогенних ламп у протитуманних фарах. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву. Дотримані всі стандарти для встановлення в посадкове місце фари, витриманий фокус і світло-тенева межа світіння.
Головна особливість цих ламп — невелика температура нагрівання корпусу лампи, що дало змогу зробити лампу за розміром як звичайна галогенна лампа. Ці лампи без проблем стають у будь-яку фару замість штатних ламп без жодних доробок.
Переваги ламп ALed:
- Чудова концентрація світла
- Компактний розмір (не вимагають заміни проводки або доробки фар)
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Пасивна система охолодження (без вентилятора)
Технічні характеристики:
- Виробник: ALed
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: H27
- Світлодіод (чип): TNX
- Потужність лампи: 12 Вт на одну лампу (24 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 12V
- Охолодження світлодіодних ламп: пасивне (без кулера)
- Сфера застосування: протитуманні фари (ПТФ)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H27/1 |
| Виробник | Aled Lighting |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 24 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 000 ₴/комплект







