Світлодіодні автолампи LED ALed P13W 6000K 30W P13WA01 міні серія без вентилятора (2 шт.)
1 000 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 36340
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED ALed P13W 6000K 30W P13WA01 міні серія без вентилятора (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні лампи ALED призначені для встановлення в фару без зайвих доробок. Лампи побудовані на базі чипів TNX, які за малої потужності світять потужніше штатних галогенних ламп. Призначені для заміни галогенних ламп у фарах ближнього та дальнього світла. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву. Дотримані всі стандарти для встановлення в посадкове місце фари, витриманий фокус і світло-тенева межа світіння.
Головна особливість цих ламп — невелика температура нагрівання корпусу лампи, що дало змогу зробити лампу за розміром як звичайна галогенна лампа. Ці лампи без проблем стають у будь-яку фару замість штатних ламп без жодних доробок.
Переваги ламп ALed:
- Чудова концентрація світла
- Компактний розмір (не вимагають заміни проводки або доробки фар)
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Пасивна система охолодження (без вентилятора)
Технічні характеристики:
- Виробник: ALed
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: P13W
- Світлодіод (чип): TNX
- Потужність лампи: 15 Вт на одну лампу (30 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 12V
- Охолодження світлодіодних ламп: пасивне (без кулера)
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | P13W |
| Виробник | Aled Lighting |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 000 ₴/комплект



