Світлодіодні автолампи LED ALed S HB3 (9005) 6000K 40W SHB3A02 для рефлекторної фари (2 шт.)
1 600 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 30326
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED ALed S HB3 (9005) 6000K 40W SHB3A02 для рефлекторної фари (2 шт.)
Ідеальне рішення для заміни галогенних ламп у рефлекторний і протитуманний блок фарі.
Оптимальна потужність і яскраве біле світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Не сліплять зустрічний транспорт. Дотримана світлотінева межа світіння. Лампа повністю виготовлена в алюмінієвому корпусі, потужність 20W на одну лампу (40W — дві лампи), температура світіння 6000K (біле світло).
Світлодіоди (чипи) та драйвери, що застосовуються в цій серії ламп, нового покоління від провідного виробника напівпровідникових діодів Lattice Power, виготовлені за сучасною технологією (багатошарового вертикального пакування кристалів), що дає змогу переносити вищі температури. Через порівняно невисоку потужність цієї лампи та завдяки застосуванню алюмінію та міді вдалося розв'язати питання компактності, застосувавши невеликий блок охолодження, який повністю справляється з поставленими на нього завданнями з охолодження світлодіодів.
Водонепроникність лампи на рівні IP68, працює в діапазоні 12V, що дає їй можливість бути встановленою практично на всі автомобілі.
Переваги ламп ALed:
- Чудова концентрація світла
- Компактний розмір (не вимагають заміни проводки або доробки фар)
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Пасивна система охолодження (без вентилятора)
Технічні характеристики:
- Виробник: ALed
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: HB3 (9005)
- Світлодіод (чип): Lattice Power
- Потужність лампи: 20 Вт на одну лампу (40 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 12V
- Охолодження світлодіодних ламп: пасивне (мідь + радіатор)
- Сфера застосування: для рефлекторної фари у ближнє світло, дальнє світло, протитуманні фари (ПТФ)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB3 |
| Виробник | Aled Lighting |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 600 ₴/комплект








