


Світлодіодні автолампи LED ALed RR H1 6000K 66W RRH1M3 для рефлекторної фари (2 шт.)
2 000 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 51015
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED ALed RR H1 6000K 66W RRH1M3 для рефлекторної фари (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні лампи ALED призначені для встановлення в рефлекторну фару. Оновлена версія популярної серії RRM2, що вирізняється низкою чималих поліпшень. Нова модель отримала індекс RRM3 завдяки збільшеній потужності до 33W на одну лампу (66W — дві лампи), водночас лампа стала легшою та компактнішою, що робить її ідеальною для встановлення у важкодоступні місця.
Оновлена форма лампи забезпечує чітку світло-теневу межу, запобігаючи засліпленню зустрічного транспорту, особливо у разі використання в рефлекторних блоках. Сучасний драйвер стабілізує світіння в різних температурних умовах, мінімізуючи зниження яскравості.
Завдяки застосуванню нового покоління роторно- магнітного кулера вдалося розв'язати питання постійного охолодження без втрати потужності за будь-яких температур. Порівняно невеликий блок охолодження повністю справляється з поставленими на нього завданнями з охолодження світлодіодів.
Переваги ламп ALed:
- Чудова концентрація світла
- Компактний розмір
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Стабілізатор напруги (драйвер)
- Активна система охолодження (роторно-магнітний вентилятор + мідь)
Технічні характеристики:
- Виробник: ALed
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: H1
- Світлодіод (чип): TNX 3570
- Потужність лампи: 33 Вт на одну лампу (66 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 12V
- Охолодження світлодіодних ламп: активне (вентилятор + мідь)
- Сфера застосування: для рефлекторної фари у ближнє і дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Aled Lighting |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 66 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 000 ₴/комплект



