


Світлодіодні автолампи LED ALed H15 6000K 80W RH15G02 для рефлекторної фари (2 шт.)
2 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 26471
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED ALed H15 6000K 80W RH15G02 для рефлекторної фари (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні лампи ALED призначені для встановлення в рефлекторну фару. Оптимальна потужність і яскраве біле світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Лампа повністю зроблена в алюмінієвому корпусі, потужність 40W на одну лампу (80W — дві лампи), температура світіння 6000K (біле світло). Завдяки використанню нових світлодіодів TNX від провідного виробника напівпровідникових діодів і вдосконаленого драйвера лампа потужна та компактна.
Завдяки застосуванню нового покоління роторно- магнітного кулера, вдалося розв'язати питання постійного охолодження без втрати потужності за будь-яких температур. Порівняно невеликий блок охолодження повністю справляється з поставленими на нього завданнями з охолодження світлодіодів.
Переваги ламп ALed:
- Чудова концентрація світла
- Компактний розмір
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Вбудований стабілізатор напруги (драйвер)
- Активна система охолодження (роторно-магнітний вентилятор + мідь)
Технічні характеристики:
- Виробник: ALed
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: H15
- Світлодіод (чип): TNX
- Потужність лампи: 40 Вт на одну лампу (80 Вт — дві лампи)
- Потужність лампи в режимі DRL (ДХО): 8 Вт на одну лампу
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 12V
- Охолодження світлодіодних ламп: активне (вентилятор + мідь)
- Сфера застосування: для рефлекторної фари у ближнє і дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H15 |
| Виробник | Aled Lighting |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 200 ₴/комплект



