Світлодіодні автолампи LED ALed XL HB4 (9006) 6000К 130W XLHB4G4 для лінзованої фари (2 шт.)
3 600 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 52654
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED ALed XL HB4 (9006) 6000К 130W XLHB4G4 для лінзованої фари (2 шт.)
Високоякісні та потужні світлодіодні лампи від виробника ALED. Лампи розроблені спеціально для використання в лінзованій оптиці, забезпечуючи правильне формування світлового пучка без засліплення зустрічних водіїв. Точне позиціювання світлодіодів гарантує коректну світлотеневу межу. Потужний світловий потік. Потужність 65 Вт на одну лампу (130W — дві лампи) забезпечує яскраве та насичене освітлення дорожнього полотна, що набагато перевершує стандартні галогенові лампи. Чудова видимість у будь-яких погодних умовах.
Колірна температура 6000K створює яскраве холодне біле світло, максимально наближене до денного освітлення. Таке світло забезпечує чудову контрастність і чіткість, а також меншу втому очей під час тривалих поїздок. Лампи надають сучасного преміального зовнішнього вигляду автомобіля й поліпшеного сприйняття дорожньої розмітки та знаків.
Дотримані всі стандарти для встановлення в посадкове місце фари. Попри високу потужність, LED технологія споживає менше енергії, ніж галогенові аналоги, знижуючи навантаження на генератор автомобіля. Застосування ідеально підходять для автомобілів із лінзованими фарами (projector headlights). Забезпечують європейський стандарт світлорозподілу з чіткою світлотіньовою межею.
Переваги ламп ALed:
- Чудова концентрація світла
- Висока потужність ламп
- Компактний розмір
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Стабілізатор напруги (драйвер)
- Активна система охолодження (роторно-магнітний вентилятор + мідна підкладка та 3 мідні трубки для досягнення кращого тепловідведення)
- Новий корпус із комірчастого алюмінію — легкий і міцний
- Керамічна основа чипа — стабільність за високих температур
Технічні характеристики:
- Виробник: ALed
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: HB4 (9006)
- Світлодіод (чип): TNX 4575
- Потужність лампи: 65 Вт на одну лампу (130 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 12V
- Охолодження світлодіодних ламп: активне (вентилятор + мідна підкладка і 3 мідні трубки)
- Сфера застосування: для лінзованої фари у ближнє і дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB4 |
| Виробник | Aled Lighting |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 130 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 600 ₴/комплект








