


1-канальний підсилювач 1000 Вт DECKER PS 1.110 D клас із виносним пультом ДК
4 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 003981
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1-канальний підсилювач 1000 Вт DECKER PS 1.110 D клас із виносним пультом ДК
1-канальний підсилювач від виробника DECKER. Потужний і надійний підсилювач ідеально підійде для поліпшення якості звуку у вашому автомобілі. Підсилювач D класу розроблений за цифровою технологією оброблення звуку. Якісне складання та чудові характеристики роблять цю модель найкращою у своєму сегменті.
Технічні характеристики:
- Бренд: DECKER
- Кількість каналів: 1 канальний
- Клас роботи: D (цифрова технологія)
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 400 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 650 Вт
- Потужність RMS на канал (1 Ом): 1000 Вт
- Фільтр LPF: 50-150 ГЦ
- Фільтр BOOST FREQ: 40-100 Гц
- Bass boost: 0-18 дБ
- Співвідношення сигнал/шум: 100 дБ
- Вхідна чутливість: 0.2 - 6 В
- Робоча напруга: 11-16 В
- Високорівневий вхід: є (можливість під'єднання до штатних магнітол)
- Система захисту від короткого замикання, падіння напруги, перегрівання, перевантаження
- Зовнішній дротовий пульт ДК для керування вхідним сигналом
- Продубльовані клеми для під'єднання 2-х котушкових сабвуферів
Габаритні розміри (ДхШхВ): 280х142х51 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Кількість каналів | 1 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 51 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | D |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 400 Вт |
| Номінальна потужність (при 1 Ом) | 1000 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 650 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴


