


Широкосмугова автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE EDB6W-E0 100/200 Вт
1 199 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 31323
- +380 (98) 743-63-37
Широкосмугова автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE EDB6W-E0 100/200 Вт
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
EDGE EDB6W-E0 — акустична система з високоякісним дифузором із пресованої целюлози. Завдяки широкому діапазону відтворюваних частот вдалося отримати збалансоване, насичене та чисте звучання за порівняно невисокої ціни. Підвіс зі спіненої гуми зі штампованим кошиком з антирезонансним покриттям. Використовувати ці динаміки можна як під магнітолу, так і під зовнішній підсилювач. Також діапазон частот дає змогу використовувати їх як середньочастотний динамік (Midrange). Чудовий вибір для заміни штатних динаміків.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: DB
- Тип АС: широкосмугова
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 1 (широкосмугова)
- Потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 70 ~ 15500 Гц
- Чутливість: 94 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1 дюйм (25.5 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь з антирезонансним покриттям
- Матеріал дифузора: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Захисні решітки: немає у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 141 мм
- Монтажна глибина: 57 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Широкосмугова АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 94 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 70 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 15500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 199 ₴/комплект


