Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE ED226-E8 90/180 Вт 3-смугова
1 339 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 28648
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE ED226-E8 90/180 Вт 3-смугова
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
EDGE ED226-E8 — акустична система з високоякісним дифузором із пресованої целюлози. Завдяки широкому діапазону відтворюваних частот вдалося отримати збалансоване, насичене та чисте звучання за порівняно невисокої ціни. Підвіс зі спіненої гуми зі штампованим кошиком з антирезонансним покриттям. Чудовий вибір для заміни штатних динаміків.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: DBX
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 3 смуги
- Потужність RMS: 90 Вт
- Максимальна потужність: 180 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 65 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 80 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1 дюйм (25.5 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь з антирезонансним покриттям
- Матеріал дифузора: пресована целюлоза
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Захисні решітки: є у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 141 мм
- Монтажна глибина: 53 мм
Гарантія: 12 місяців
Вироблено з використанням високоякісних матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 80 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴/комплект








