Естрадна автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE EDBPRO6-E3 150/300 Вт односмугова
1 499 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 53285
- +380 (98) 743-63-37
Естрадна автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE EDBPRO6-E3 150/300 Вт односмугова
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
Гучні динаміки EDGE EDBPRO6-E3, що перевершують усіх найближчих конкурентів за рівнем цін і характеристик. Динаміки універсальні. Вони можуть бути використані як у повсякденних системах, так і на змаганнях.
Динамік легкий і надійний, що дає змогу легко встановити у ваш автомобіль. Завдяки магнітній системі вдалося досягти чудової якості звучання й гучності, навіть від підсилювачів із невеликою потужністю. Чудовий вибір для заміни штатних динаміків.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: DB
- Тип АС: естрадна середньочастотна (гучний звук)
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: односмугова
- Потужність RMS: 150 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 125 ~ 10500 Гц
- Чутливість: 98 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки: 1.5 дюйма (38.1 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь з антирезонансним покриттям
- Матеріал дифузора: конус із непресованого паперу з тривимірною структурою
- Матеріал підвісу: пінополіуретан
- Матеріал магніту: ферит
- Захисні решітки: немає у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 145 мм
- Монтажна глибина: 78 мм
Ціна вказана за пару
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 98 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 125 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 10500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 499 ₴/комплект








