



Високочастотна автоакустика твітери 4.8 см (1.9") EDGE EDS1SQTN-E1 100/200 Вт
1 649 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 35058
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високочастотна автоакустика твітери 4.8 см (1.9") EDGE EDS1SQTN-E1 100/200 Вт
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
Високочастотні динаміки з неперевершеним кришталево чистим звучанням. ВЧ-динамік із мембраною із шовку, що дасть чистий і гучний звук на максимальній гучності.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: ST
- Тип АС: високочастотна (твітери)
- Типорозмір АС: 4.8 см (1.9")
- Кількість смуг: односмугова
- Потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 1200 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 96 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: ABS пластик литий
- Матеріал мембрани: шовк
- Матеріал магніту: неодим
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 48 мм
- Монтажний діаметр: 43 мм
- Монтажна глибина: 23 мм
Ціна вказана за пару
Гарантія: 12 місяців
Вироблено з використанням високоякісних матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 2" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 96 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 1200 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴/комплект


