


Середньочастотна автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE EDBXPRO6N-E9 100/200 Вт односмугова
1 959 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 51291
- +380 (98) 743-63-37
Середньочастотна автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE EDBXPRO6N-E9 100/200 Вт односмугова
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
Естрадна акустика Edge EDBXPRO6N-E9 являє собою компактні неодимові СЧ динаміки, які виділяються своєю неймовірною легкістю й мінімальною посадкою завглибшки. Ці динаміки ідеально підійдуть для інтеграції в штатні місця в автомобілі завдяки своїй компактності. Застосування високоефективної неодимової магнітної системи та легкої рухомої системи з високою чутливістю дає змогу досягти високої гучності навіть під час використання підсилювачів із невеликою потужністю, включно з вбудованими підсилювачами й автомобільними магнітоли.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: DBX
- Тип АС: середньочастотна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: односмугова
- Потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 100 ~ 8000 Гц
- Чутливість: 91.7 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1 дюйм (25.5 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь з антирезонансним покриттям
- Матеріал дифузора: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу: тканина
- Матеріал магніту: неодим
- Захисні решітки: немає у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 166 мм
- Монтажний діаметр: 146 мм
- Монтажна глибина: 60 мм
Ціна вказана за пару
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 91.7 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 8000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 959 ₴/комплект


