



Естрадна автоакустика 20 см (8") EDGE EDBPRO8-E3 175/350 Вт односмугова
2 300 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 53284
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Естрадна автоакустика 20 см (8") EDGE EDBPRO8-E3 175/350 Вт односмугова
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
Середньочастотні та гучні EDGE EDBPRO8-E3 — це легкі та надійні динаміки, що дасть змогу легко встановити у ваш автомобіль. Завдяки магнітній системі вдалося досягти чудової якості звучання й гучності, навіть від підсилювачів із невеликою потужністю. Динамік виготовлений із сучасних матеріалів. Широкий діапазон звучання.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: DB
- Тип АС: естрадна середньочастотна (гучний звук)
- Типорозмір АС: 20 см (8")
- Кількість смуг: односмугова
- Потужність RMS: 175 Вт
- Максимальна потужність: 350 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 100 ~ 9000 Гц
- Чутливість: 98 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки: 1.5 дюйма (38.1 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь з антирезонансним покриттям
- Матеріал дифузора: конус із непресованого паперу з тривимірною структурою
- Матеріал підвісу: пінополіуретан
- Матеріал магніту: ферит
- Захисні решітки: немає у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 200 мм
- Монтажний діаметр: 186 мм
- Монтажна глибина: 85 мм
Ціна вказана за пару
Гарантія: 12 місяців
Вироблено з використанням високоякісних матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 8" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 175 Вт |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 98 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 9000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴/комплект


