Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE EDST216C-E6 70/140 Вт 2-смугова
2 019 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 28677
- +380 (98) 743-63-37
Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE EDST216C-E6 70/140 Вт 2-смугова
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
Edge EDST216C-E6 — це 2-смугова компонентна акустична система, яка розроблена для заміни оригінальних динаміків для покращення звучання в автомобілі. Вона складається з потужних динаміків середніх частот і шовкових купальних твітерів. Таке поєднання видає повний діапазон частот із якісним звучанням. Конструкція СЧ динаміка представлена сталевим кошиком, має круглу форму. Дифузор виготовлений із литтявого поліпропілену, який має ідеальний баланс твердості та легковагості для надзвичайно чистого та точного звуку з рівномірною жорсткістю на всій площі. У цій акустичній системі використовуються феритові магніти. Високочастотний динамік представлений шовковим твітером розміром 25 мм. Вони видають чисті високі частоти та чіткий вокал. Чудовий вибір для заміни штатних динаміків.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: ST
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 70 Вт
- Максимальна потужність: 140 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 65 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 86 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1 дюйм (25.5 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь з антирезонансним покриттям
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 25 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є у комплекті
- Кросовери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 140 мм
- Монтажна глибина: 50 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 86 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 019 ₴/комплект








