Сабвуферний динамік 12" (30 см) 600 Вт EDGE EDB12D2LITE-E0 2+2 Ом
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
EDGE EDB12D2LITE-E0 - високоякісний 12-дюймовий сабвуферний динамік із неперевершеним, кришталево чистим і м'яким басом. Сабвуферний динамік із дифузором із пресованої целюлози та гумовим підвісом. Кошик із штампованої сталі покритий порошковою фарбою, що забезпечує гарне та без вібраційне звучання.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: DB
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Потужність RMS: 300 Вт
- Максимальна потужність: 600 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 25 ~ 850 Гц
- Чутливість: 87 дБ
- Опір: 2+2 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 51 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: штампована сталь
- Матеріал дифузора сабвуфера: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 300 мм
- Монтажний діаметр: 283 мм
- Монтажна глибина: 140 мм
Гарантія: 12 місяців
Вироблено з використанням високоякісних матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 87 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 850 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 979 ₴










