



Сабвуферний динамік 12" (30 см) 3500 Вт EDGE EDX12D2-E0 2+2 Ом
10 269 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32333
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сабвуферний динамік 12" (30 см) 3500 Вт EDGE EDX12D2-E0 2+2 Ом
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
EDGE EDX12D2-E0 - високоякісний і потужний 12-дюймовий сабвуферний динамік із неперевершеним, кришталево чистим і напористим басом. Сабвуферний динамік із дифузором із пресованої целюлози та гумовим підвісом. Кошик із литого алюмінію покритий порошковою фарбою, що забезпечує гарне й без вібраційне звучання.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: XTREME
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Потужність RMS: 1750 Вт
- Максимальна потужність: 3500 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 25 ~ 550 Гц
- Чутливість: 84 дБ
- Опір: 2+2 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 3" дюйма (76 мм)
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: литий алюміній
- Матеріал дифузора сабвуфера: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 300 мм
- Монтажний діаметр: 286 мм
- Монтажна глибина: 196 мм
Гарантія: 12 місяців
Вироблено з використанням високоякісних матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 1750 Вт |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 84 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 550 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 269 ₴


