Коаксіальна автоакустика 13 см (5.25") GROUND ZERO GZIF 5.2 70/110 Вт 2-смугова
2 399 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 51958
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 13 см (5.25") GROUND ZERO GZIF 5.2 70/110 Вт 2-смугова
GROUND ZERO - німецька компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Автомобільна акустика GROUND ZERO GZIF 5.2 — ідеальна заміна штатним автомобільним динамікам за доступною ціною. У динаміках використані високоякісні магніти, міцні композитні дифузори та м'які гумові підвіси, які сприяють досягненню максимальної якості звуку в усьому діапазоні частот.
Акустична система серії IRIDIUM від GROUND ZERO пропонує приємне звучання з міцною основою глибоких і середніх частот і чітко окресленими м'якими високими частотами, ви просто насолоджуватиметеся чистим звуком.
Переваги акустичних систем GROUND ZERO:
- Дуже висока якість звуку та достатній запас гучності
- Висока якість збирання
- Без труднощів встановлюються в штатні місця в автомобілі завдяки кошикам Euro-DIN формату
- Кошик динаміків має високу стійкість до виникнення резонансу
- Чудово працюють як від магнітоли, так і під час під'єднання до зовнішнього підсилювача
- Магнітна система динаміків виготовлена з фериту
Технічні характеристики:
- Бренд: GROUND ZERO (Німеччина)
- Серія: IRIDIUM
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 13 см (5.25")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 70 Вт
- Максимальна потужність: 110 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 60 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: конус HQPP (композитний матеріал) з тривимірною структурою
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Захисні решітки: є у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 130 мм
- Монтажний діаметр: 118 мм
- Монтажна глибина: 56 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ground Zero |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 110 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 399 ₴/комплект










