Коаксіальна автоакустика 18х25 см (7х10" овали) GROUND ZERO GZCF 7104XSPL 200/300 Вт 4-смугова
7 399 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 51603
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 18х25 см (7х10" овали) GROUND ZERO GZCF 7104XSPL 200/300 Вт 4-смугова
GROUND ZERO - німецька компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Автомобільна акустика GROUND ZERO GZCF 7104XSPL — ідеальна заміна штатним автомобільним динамікам за доступною ціною. У динаміках використані високоякісні магніти, міцні композитні дифузори та м'які гумові підвіси, які сприяють досягненню максимальної якості звуку в усьому діапазоні частот.
Акустична система серії COMPETITION від GROUND ZERO пропонує приємне звучання з міцною основою глибоких і середніх частот і чітко окресленими м'якими високими частотами, ви просто насолоджуватиметеся чистим звуком.
Переваги акустичних систем GROUND ZERO:
- Дуже висока якість звуку та достатній запас гучності
- Висока якість збирання
- Без ускладнень встановлюються в штатні місця в автомобілі завдяки кошикам Euro-DIN формату
- Кошик динаміків має високу стійкість до виникнення резонансу
- Чудово працюють як від магнітоли, так і під час під'єднання до зовнішнього підсилювача
- Магнітна система динаміків виготовлена з фериту
Технічні характеристики:
- Бренд: GROUND ZERO (Німеччина)
- Серія: COMPETITION
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 18х25 см (7х10" овали)
- Кількість смуг: 4 смуги
- Потужність RMS: 200 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 35 ~ 25000 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: папір, армований волокном
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Захисні решітки: є у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 180х250 мм
- Монтажний діаметр: 165x238 мм
- Монтажна глибина: 86 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ground Zero |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 7"х10" |
| Кількість смуг | 4 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 93 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальний діапазон частоти | 35 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 25000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 7 399 ₴/комплект








