Компонентна автоакустика 10 см (4") GROUND ZERO GZIC 400FX 60/100 Вт 2-смугова
5 599 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 51953
- +380 (98) 743-63-37
Компонентна автоакустика 10 см (4") GROUND ZERO GZIC 400FX 60/100 Вт 2-смугова
GROUND ZERO - німецька компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Автомобільна акустика GROUND ZERO GZIC 400FX — ідеальна заміна штатним автомобільним динамікам за доступною ціною. У динаміках використані високоякісні магніти, міцні композитні дифузори та м'які гумові підвіси, які сприяють досягненню максимальної якості звуку в усьому діапазоні частот. Завдяки низькій монтажній глибині динаміки легко встановлюються у важкодоступні місця (серія SLIM динаміків для встановлення в автомобіль з обмеженою посадковою глибиною).
Акустична система серії IRIDIUM від GROUND ZERO пропонує приємне звучання з міцною основою глибоких і середніх частот і чітко окресленими м'якими високими частотами, ви просто насолоджуватиметеся чистим звуком.
Переваги акустичних систем GROUND ZERO:
- Дуже висока якість звуку та достатній запас гучності
- Висока якість збирання
- Без труднощів встановлюються в штатні місця в автомобілі завдяки кошикам Euro-DIN формату
- Кошик динаміків має високу стійкість до виникнення резонансу
- Чудово працюють як від магнітоли, так і під час під'єднання до зовнішнього підсилювача
- Магнітна система динаміків виготовлена з фериту
Технічні характеристики:
- Бренд: GROUND ZERO (Німеччина)
- Серія: IRIDIUM
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 10 см (4")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 60 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 70 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 89 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: целюлоза
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Захисні решітки: є у комплекті
- Кросовери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 100 мм
- Монтажний діаметр: 90 мм
- Монтажна глибина: 30 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ground Zero |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 89 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальний діапазон частоти | 70 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 5 599 ₴/комплект








