



Високочастотна автоакустика рупорний твітер 98 мм (3.86") GROUND ZERO GZCT 3500X-S 30/100 Вт (1 шт.)
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51982
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високочастотна автоакустика рупорний твітер 98 мм (3.86") GROUND ZERO GZCT 3500X-S 30/100 Вт (1 шт.)
GROUND ZERO - німецька компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Високопотужний компресійний твітер рупорного типу GROUND ZERO GZCT 3500X-S спроєктований із застосуванням унікальних матеріалів і конструктивних рішень. Рупорний твітер здатний працювати на дуже великих рівнях гучності. Якість звуку дивує своєю детальністю.
Особливості:
- Високопотужний компресійний твітер
- Дуже висока якість звуку та достатній запас гучності
- Висока якість збирання
- Висока ефективність (SPL)
- Алюмінієвий дифузор
- Алюмінієвий литий рупор
- Алюмінієва лита куля
Технічні характеристики:
- Бренд: GROUND ZERO (Німеччина)
- Серія: COMPETITION
- Тип АС: високочастотна (рупорний твітер)
- Типорозмір АС: 98 мм (3.86")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 30 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 3000 ~ 25000 Гц
- Чутливість: 99 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: лита алюмінієва
- Матеріал дифузора: алюміній
- 25 мм / 1” CCA звукова котушка
- Фільтр ВЧ: 6 дБ/окт — конденсатор 3,3 мФ
- Дисперсія: 40 градусів
- Магніт: 68 мм / 2,68" ферит
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 98 мм
- Монтажний діаметр: 72 мм
- Монтажна глибина: 40 мм
Кількість в упаковці: 1 шт.
Гарантія: 12 місяців
Вироблено з використанням тільки найкращих матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ground Zero |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 99 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальний діапазон частоти | 3000 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 25000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


