



Високочастотна автоакустика твітери 20 мм (0.79") GROUND ZERO GZTT 20S 40/70 Вт
2 199 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 51968
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високочастотна автоакустика твітери 20 мм (0.79") GROUND ZERO GZTT 20S 40/70 Вт
GROUND ZERO - німецька компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
GROUND ZERO GZTT 20S - високочастотні твітери (піщалки) з високою якістю звуку. Високочастотний динамік представлений м'яким, купольним шовковим твітером із неодимовим магнітом. Завдяки якісному збиранню, ця модель відтворює високі частоти на високій гучності без зайвих спотворень.
Особливості:
- Дуже висока якість звуку та достатній запас гучності
- Висока якість збирання
- Шовкова мембрана
- Корпус ABS пластик
Технічні характеристики:
- Бренд: GROUND ZERO (Німеччина)
- Серія: TITANIUM
- Тип АС: високочастотна (твітери)
- Типорозмір АС: 20 мм (0.79")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 40 Вт
- Максимальна потужність: 70 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 3000 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал мембрани: шовк
- Матеріал кошика: ABS пластик
- Матеріал магніту: неодим
- Діаметр котушки: 0,75" / 19 мм
- Монтажна глибина: 18 мм
Гарантія: 12 місяців
Вироблено з використанням тільки найкращих матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ground Zero |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 1" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Максимальна потужність | 70 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальний діапазон частоти | 3000 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴/комплект


